Bolu Biorezonans

18 Mayıs 2023 23:06
422

Biorezonans Ne Demektir?

Bolu Biorezonans. Rezonans; kelime anlamı olarak iletişime geçme ve uyumlanma demektir. İki sinyal rezonansa girdiğinde birbiriyle etkileşir, etkileşimden dolayı eninde sonunda uyumlanır ve beraber titreşmeye başlar.

Canlı varlık içerisinde biyokimyasal bakış ile açıklanamayacak bir can enerjisi taşır. Şöyle ki bir tek hücrenin içerisinde sadece bir saniye içerisinde 10.000 den fazla biyokimyasal reaksiyon olmaktadır ve tüm hücreleri organları ve o canlının bütününü düşündüğümüzde, bu bütünün uyumu için biyokimyasal düzlemin daha üzerinde bir kontrol mekanizmasının olduğunu düşünmek tek çıkar yoldur. Çünkü tüm bu işleyişi için maddesel yollarla giden “biyokimya” fazlası ile yavaş kalacaktır.

Biorezonans Bilgi

Mantık olarak, tüm canlı yapılar, hücreler, organlar birbiriyle enerji düzeyinde bir iletişim halinde olmalıdır ki bu büyük organizasyonun varlığı sadece bu şekilde mümkün olabilsin. Bu bakış açısında, elektriksel sinyaller kimyasal süreçlerin önündedir ve kimyasal reaksiyon sadece frekans düzeyindeki etkileşimden sonra ya da onunla birlikte olabilir. Rezonans terapileri elektriksel sinyallerin düzenlenmesi ve ilaçlar vb gibi kimyasal yollarla değil (madde ile değil) vücudun daha doğrusu ruhsal+fiziksel olarak tanımlayacağımız o “bütünün frekanslar anlamında optimum bir noktada dengelenmesi” amacını güder.

Madde aslında enerjidir. Maddesel görüntü gerçeğin boyutlarından sadece birisidir. Her bir hücre, doku ve dahası aslında, dünyadaki canlı cansız tüm nesnelerin çevresine yaydığı bir titreşimi bulunur. Bazı maddelerin canlılıkla uyumlu olduğu (mineraller…) bazılarının ise canlılıkla (biyolojik varlıklarla) uyumlu olmayıp varlıkları ile bozucu alanlar yarattıkları (örneğin ağır metaller) ve bunun enerji anlamında problem yaratabileceği düşünülmektedir.

Rezonansa girmek iki sinyalin birbiri ile etkileşime girmesi demek olduğuna göre biorezonans vücudun frekanslar yolu ile dengelenmesi ve enerjetik bazda ufak değişiklikler yaratılması ve çok üst seviyede bir “uyum” halidir.

Biorezonansın kökleri Dünya’daki akupunktur deneyimlerinden gelir ancak asıl gelişim konunun “homeopati” ile bağlantılandırmasından sonra olmuştur.  Şu anda wellness olarak tanımlanan bu yöntem her geçen gün daha da geliştirilmektedir.

Biorezonans Bolu Adal Psikolojik Danışmanlık Merkezindedir. Daha fazla bilgi için bizi arayınız. İletişim bölümümüzde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KAYNAK: Biorezonans Türkiye