Bolu Adal Kurumsal

1 Mart 2023 00:29
483

Adal Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Yaklaşık 8 yıl önce 15 Ekim 2015 Yılında ‘Adal Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ adıyla Bolu merkez de hizmet vermeye başladık.  İlk açıldığımız günden beri aynı heyecan ve azimle koruduğumuz ilkelerimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Adal Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nin tek bir hedefi vardı: yetişkin, çocuk ve aileyle ilgili tüm psikolojik ve pedagojik hizmetleri aynı merkezde, alanında uzman Psikologlar ile çağın gerektirdiği teknolojik destekler verebilmek. Bu hedefimizi başardığımıza inanıyoruz ve kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz.  

Bireye ve aileye yaşamın tüm alanları ve birikimi ile olan bağını değerlendirme sürecinde farkındalık ve güçlü bir tutum kazandırmak için çalışıyoruz.

Farklı yaklaşım, bilgi ve tekniklerle Bolu’da Psikolojik Danışmanlık alanına zengin ve dinamik yaklaşım geliştirmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Çocuklar, Ergenler, yetişkinler ve çiftler (Aile)  konusunda uzmanlaşmış kadromuzla hizmet veriyoruz.  

Yılların kazandırdığı tecrübemizle danışanlarımızın ihtiyaç ve istekleri dikkate alarak ve yenilenerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurumlara,   kuruluşlara ve şirketlere danışmanlık yapıyoruz.   İnsan kaynakları alanında kurumsal çalışmalar yapıyor ve gerekli eğitim sürecini yönetiyoruz. Personel işe alım süreç veya yöntemlerini geliştiriyor, performans, yetenek ve yönetim kabiliyetini geliştirme ile eğitim planlama konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Amacımız danışanlarımızın bireysel ve aile olarak karşılaştığı sorunlarına bilimsel, ahlaki, sosyal ve insani değerleri göz önüne alarak yardım sunmaktır.

Nasıl çalışıyoruz ?

Mesleki etiğe duyduğumuz hassasiyet, ile Her zaman etik bir yaklaşım içinde olduk, gizlilik ilkemize sıkı sıkıya bağlı kaldık.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış Psikologlarımız ile hep sizlerin yanında olduk.

Multidisipliner bir yaklaşım ile danışanlarımıza hizmet veriyoruz.

Psikoloji Alanı hızlı gelişen ve sürekli kendini yenileyen bir alandır. Bu nedenle sürekli eğitimlere katılıyor, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi artırıyoruz.

Verdiğimiz hizmetin sadece bir işe değil aynı zamanda bir yardım ve destek mesleği olduğu ilkesi ile çalışıyoruz.

Özenli, dikkatli ve teknolojik destek içeren bir çalışma sistemi içinde hizmet veriyoruz. Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Aile Danışmanlıklarımızda ayrı ayrı uzmanlaşmış bir anlayış çalışıyoruz.

Kurumuzda genç psikolog adaylarımıza her zaman yer vermeye çalıştık, çalışıyoruz.

 “Yaşam şartlarının ani değişiklikler ve teknolojik gelişmeler gösterdiği bu yıllarda ADAL Psikolojik Danışmanlık Merkez olarak Teknolojik Cihazlarımızla hizmet veriyoruz.

Berard AIT Uygulamaları

NeoWellness

Moxo Dikkat Testi

Neurosound | Dikkat ve Algı Geliştirme Sistemi

Biorezonans Metodu

Sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmek için imkânlarımızı kullanmaktan kaçınmadık.

 

Bolu ADAL Psikolojik Danışmanlık Merkezi

2023